Objavte slovenské kúpele a wellness pobyty.

Profil firmy

AKCIA: ceny pre Vás aj naďalej klesajú... využite aktuálne zľavnené pobyty !!!

Cestovná agentúra OLTA
Melánia 2037
086 31 Bardejovské Kúpele

IČO:  31 718 370
IČ DPH:  SK 2020509854


 

Naša spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove, oddiel: s. r. o., vložka číslo 2699/P pod obchodným menom OLTA, spoločnosť s ručením obmedzeným Bardejov, zo dňa 13. 12. 1995.

Naša činnosť zahŕňa kvalifikované poradenstvo, ponuku a predaj liečebných pobytov, rekondičných pobytov, rekreačných a relaxačných pobytov, seniorských, víkendových či wellness pobytov v kúpeľných a hotelových zariadeniach v rámci celého Slovenska.

Osobitnou prioritou cestovnej agentúry OLTA je ponuka čím viac vyhľadávanej služby zo strany klientov, ktorou sú kratšie pobyty v trvaní 3-5 dní s prívlastkom wellness. Tieto pobyty organizuje naša cestovná agentúra prevažne pre ľudí relatívne zdravých, avšak pracovne často veľmi vyťažených, aby zregenerovali svoje sily a preventívne tak posilnili obranyschopnosť svojho organizmu, nakoľko aj každý takýto kratší oddych má svoj zdravotný význam.

U nás si môžete vybrať pobyt v akýchkoľvek kúpeľoch na Slovensku za rovnakú cenu, akú by ste zaplatili priamo v kúpeľnom či wellness zariadení.
Využitím našich služieb získate ďalšiu pridanú hodnotu vďaka nášmu bezplatnému poradenstvu a nenavýšeným cenám.

Ak ste si vybrali práve našu cestovnú agentúru, ochotne Vám v čo najkratšom čase zrealizujeme všetky vaše požiadavky a zabezpečíme príjemný pobyt vo Vami vybraných zariadeniach.

Wellness

Česká republika